GÜNÜNÜZE RENK KATACAK 24 KOT PANTOLON TÜYOSU

22 Feb 2019 14:13 1,111
1,250,011
5 DAKİKADA HALLET K Download
7,778 1,018

Kot pantolonları tekrar kullanmanın zekice yolları

Sürekli kullanılan ve tam birer klasik olan kot pantolonlar hiçbir zaman moda dışı kalmazlar. Hepimizin en az 4-5 adet kotu vardır, hatta bazen daha bile fazladır ve hepsi için ayrı kullanım şekilleri belirlemişizdir bile. Bazen bizim için duygusal bir değerleri vardır, bazen içine henüz giremesek bile onları çok severiz, bazı zamanlardaysa en eski kotlarımızın her zaman oldukları gibi tekrar moda olmalarını bekleriz. Bu videomuzda eski pantolonlarınızı teni şeylere nasıl dönüştürebileceğinizi ve yalnızca ufak eklemelerle onları nasıl çok daha modaya uygun hale getirebileceğinizi öğreteceğiz.

İlk videomuzda eski kotunuzu kullanarak nasıl şahane bir telefon kabı yapabileceğinizi gösteriyoruz. İşte yapmanız gerekenler; telefonunuzu ekranı yere bakacak şekilde yerleştirin ve siyah bir marker kullanarak etrafını çizin. Sonra, telefonunuzun şeklini kesin ve bir kenara koyun. Telefonunuzun etrafına streç film sarın ve sütüne PVA yapıştırıcı dökün. En sonunda da kestiğiniz kot parçasını yapıştırıcının üstüne koyun ve kurumasını bekleyin. Ve hazır! Streç filmi çıkarın ve kullanıma hazır. Telefonun kamerasının ve düğmelerinin olduğu yerlere delikler açın ve işte kendiniz için şahane bir telefon kabı hazırlamış oldunuz.

Herkes yeni mobilya almaya bayılır. Rahat sandalyelerin nasıl bir çekiciliği var tam bilmiyorum ama elimizde olsa hepimiz bunlardan evimize depolardık. Biz de bu yüzden eski kotlarınızı şahane sandalyelere dönüştürmenin yollarını gösteriyoruz. Hem de kotunuzun bacakları sandalyenin üst kısmına denk gelecek ve sırtınızı rahatlıkla dinlendirebileceksiniz. 4 tane kot pantolon alıyorsunuz ve bacaklarını zımbalıyorsunuz. Daha sonra bu sandalyeleri yastık dolgusu ile dolduruyorsunuz ve videomuzda gösterdiğimiz gibi kotları dengeliyorsunuz. En sonunda da yeni hazırladığınız mobilyanızı odanızın köşesine yerleştiriyorsunuz ve bunu kitap okumak, film izlemek, iPad’inizle takılmak veya rahatlamak için kullanıyorsunuz.

Dikmeyi ve bir şeyler yapmayı seviyorsanız ve yaptıklarınız ve dikiş ekipmanınız için sevimli depolama çantaları arıyorsanız merak etmeyin, kot pantolonunuzun bacaklarını kullanarak kendinize bunlardan bir tane nasıl yapacağınızı size gösteriyoruz. Parçaları dikmeniz gerekmeyecek bile. Tek ihtiyacınız olan şey sıcak silikon kullanarak uçları birbirine yapıştırmak. Bu tüyomuz çalışma alanınızı hem organize edecek hem de çok şık olmasını sağlayacak!

Kotunuz biraz yırtıldıysa ve tamir edilmesi mümkün gözükmüyorsa, bu kotu atmadan önce şahane telefon kabı fikrimizi bir uygulayın deriz. Eski kotunuzun arka ceplerini kesin ve cebin ortasını keserek ufak bir çanta gibi gözükmesini sağlayın. Sonra telefonunuzu içine koyun ve şarj kablosunu kullanarak telefonunuzu deliği kestiğiniz yerden asın. Bu çok kullanışlı bir tüyomuz çünkü bu sayede kablonun uçları kırılmayacak ve kimse yanlışlıkla ona takılıp hasar veremeyecek. Hatta bu sayede telefonunuzu şarj ettiğiniz yer çok daha düzenli görünecek.Videomuzun tamamını izleyin ve sizi dikiş dikmeyi sevdirecek ve eski kıyafetlerinizi yeniden amaçlandırarak onları her gün kullanabileceğiniz şeylere dönüştürmek için heveslendirecek şahane tüyolarımızı keşfedin.

Zaman bildirimleri:

0:07 – Güzel bir KY telefon kabı
0:56 – Kot kullanarak yapabileceğiniz yer sandalyesi
1:44 – Şirin depolama çantaları
4:55 – Havalı KY telefon tutacağı
5:18 – Kotlarınızı katlamanın doğru yolu ve dolap genişliğini artırmanın yolları
6:07 – Kotunuzdaki bir deliği nasıl onarırsınız
8:05 – KY çiçekli kot bileklikler
9:04 – Havalı nakış fikri – çilek
10:15 - KY kot terlikler
10:58 – KY kot etek
11:45 – KY slim fit pantolon
11:59 – Şirin mutfak önlüğü
12:32 – KY kot omuz çantası

_
Daha fazla video ve makale için burayı ziyaret edin:

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
__
Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

Related of "GÜNÜNÜZE RENK KATACAK 24 KOT PANTOLON TÜYOSU"