Ляшко: Українці купатимуться, як вареники в маслі, коли продаватимуть готову продукцію

19 Dec 2018 04:52 37
20,589
Олег Ляшко Download
260 21

Політик вимагає продовжити мораторій на продаж землі та назавжди закріпити її за українськими фермерами. В ефірі телеканалу «Україна» Олег Ляшко розповів, як подолати рейдерство та зробити українців справжніми господарями на своїй землі.
«Коли в міністерстві АПК розповідають, що мораторій на продаж землі сприяє рейдерству- це брехня. Рейдерству сприяє злочинна бездіяльність влади, яка кришує рейдерів і покриває тих, хто забирає в селян землю і майно. Я знаю десятки випадків по Україні, коли під прикриттям мєнтів, прокурорів, суддів грабували людей і забирали майно», - наголосив Олег Ляшко.
На переконання Олега Ляшка, мораторій на продаж землі – як кістка поперек горла транснаціональним корпораціям, які дбають про власне збагачення, а не про добробут українцям.
«Щодо рішення ЄСПЛ про те, що мораторій нібито порушує права людини. Невже не зрозуміло, що транснаціональний капітал вигадає будь-які аргументи, щоб в українців забрати землю. Позбавлення українців землі – це втрата української державності. Німці нашу землю під час війни ешелонами вивозили, а нам сьогодні кажуть – давайте продамо землю. Хто її купить? Українські селяни, фермери, яких влада довела до бідності, не дає їм обігових коштів, не дає дешевих кредитів і можливості господарювати на землі – її не куплять. Її купить МВФ і світові глитаї. Тому я добиваюся, щоб мораторій був прийнятий», -зазначив політик.
Але це – лише половина справи, додає він. Наступним крок – відродити фермерство.
«Для цього ми ініціювали зміни до Конституції, щоб основою аграрного устрою країни визнати фермерські господарства. Окрім того, вимагаємо повернути спецрежим оподаткування ПДВ. Щоб фермери отримували реальну державну підтримку, а не так, як в цьому році – 5 млрд підтримки обіцяли, 3 млрд з них роздали олігархам, 2 млрд тиждень Верховна Рада забрала назад... Окрім того, треба заборонити продаж землі іноземцям. Бо що ми через 100 років будемо продавати, якщо сьогодні продамо землю? Замість продажу – інвестиції в агропереробку, відновлення тваринництва, відновлення робочих місць на селі. І тоді будемо заробляти гроші і, як вареники в маслі, будемо купатися. Годуватимемо півсвіту, але земля при цьому буде належати українському народу», - підсумував політик.

Related of "Ляшко: Українці купатимуться, як вареники в маслі, коли продаватимуть готову продукцію"